Meeloopstage global property research
Bedrijfsinformatie
Global Property Research (GPR) is een dochteronderneming van Kempen & Co te Amsterdam.
Functieomschrijving
Een stage bij GPR is in eerste instantie bedoeld om kennis te maken met het beleggen in beursgenoteerde vastgoedaandelen, en met name de benchmarking van deze beleggingen. Je werkt als stagiair direct mee in een team en houdt je bezig met het onderhouden en ook creëren van GPR's vastgoedaandelenindicis. Daarnaast onderhoud je contacten met beursgenoteerde vastgoedondernemingen alsmede met beleggers in vastgoedaandelen.
Tijdens deze stage ga je je geheel richten op een nieuw project, waarvoor je verantwoordelijk bent. Het betreft een uitdagende en zelfstandige stage met veel uitzoekwerk.
Wie zoeken wij?
Studenten in de eindfase van een academische studie, bij voorkeur een economische/financiële studie met bij voorkeur affiniteit met vastgoed/vastgoedaandelen.
Wij zoeken ondernemende, gedreven kandidaten die klantgericht zijn. Andere belangrijke competenties zijn analytisch vermogen, zelfstandigheid en handigheid in het werken met Excel .Enige affiniteit met Rulebooks is gewenst.
Wat bieden wij?
Een uitdagende stage in een dynamische omgeving, waar je de ruimte krijgt om de dagelijkse praktijk van het werk van een Index Team van dichtbij te ervaren.
Nadere informatie
Contactpersoon die inhoudelijk meer kan vertellen over de functie:
Global Property Research
Jeroen Vreeker, Index Manager
Floris van Dorp, Index Manager
020-348 8451/8452
email: j.vreeker@gpr.nlThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; f.van.dorp@gpr.nl